FAQs Complain Problems

समाचार

कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Email Phone
हरिराम नागिला प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत hariramon@yahoo.com.hk ९८५७६३८१११
विष्णु प्रसाद गोतामे उप सचिव शिक्षा bishnugotame@gmail.com ९८४१५१२९४०
पशुपति भट्टराई शाखा अधिकृत शिक्षा bhattaraipashupati28@gmail.com ९८५७०४५९४९
वृहस्पति घिमिरे लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन brihaspatighimire@gmail.com ९८६७००२१२४
मोहन राज ज्ञवाली सूचना अधिकारी,अधिकृत सातौँ प्रशासन suchanaadhikari@sunwalmun.gov.np ९८५७०४५६५४
राजेन्द्र सापकोटा आन्तरिक लेखा परिक्षक सातौँ राजश्व rajendra.sapkota32@gmail.com ९८५७०४५२७७
कृष्ण प्रसाद न्यौपाने जन स्वास्थ्य अधिकृत सातौँ स्वास्थ्य neupanekrishna9841@gmail.com 9857038341
सन्तोष गैरे इन्जिनियर छैटौं भौतिक पूर्वाधार विकास (प्राविधिक) sanmangone59@gmail.com ९८४१०६२६५९
कमला गौतम सि. अ.हे.ब. छैटौं स्वास्थ्य kamala.gautam1@gmail.com ९८४७०४८९७७
चुरामणि नेपाल सि. अ.हे.ब. छैटौं स्वास्थ्य cmnepal7@gmail.com ९८५७०४५५८१
मिश्री प्रसाद खड्का पशु विकास अधिकृत पशु विकास mishreekhadka@gmail.com ९८५१२४४५३३
गणेश न्यौपाने अधिकृत छैटौं प्रशासन neupaneloyal73@gmail.com 9847458406
खेमराज ढकाल अधिकृत छैटौं आर्थिक विकास khemrajdhakal49@gmail.com ९८५७०६४४९०
खेम राज अवस्थी मु. तथा अ. अधिकृत वातावरण तथा विपद व्यवस्थापन (वातावरणविद ) awasthibt@gmail.com ९८४९०६४१३५
कुमार बिभोर सिंह सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना संचार प्रविधि ito.sunwalmun@gmail.com ९८४१४५७३०९
शंकर पन्थी रोजगार संयोजक प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम shankarpanthee@gmail.com 9857071157
सन्तोष कंडेल कृषि अधिकृत कृषि विकास skandel.ag@gmail.com ९८४७२४१२७२
सन्ध्या ज्ञवाली इन्जिनियर छैटौं घर नक्शा एवम् बस्ती विकास sandhya.gyawali23@gmail.com ९८१८२७९५७९
घनश्याम ज्ञवाली ना.सु. पाचौं वडा सचिव ९८५७०४५४०७
राधा गौतम ना.सु. पाचौं सामाजिक सुरक्षा तथा पंजीकरण verss.radha@gmail.com 9847065498
गङ्गा पाण्डे कार्यालय सहायक पाचौं वडा सचिव ९८६७३८४१९०
केशरी गैरे स.म.वि.नि महिला, बालबालिका एवम् ज्येष्ठ नागरिक शाखा
सन्तोष पन्थी लेखापाल आर्थिक प्रशासन sonixpanthi77@gmail.com 9847537930
पुरुषोत्तम ढकाल कम्प्युटर अपरेटर योजना तथा प्रशासन उप शाखा purusdhakal@gmail.com ९८४७०२६५६५
जमुना कुमारी अधिकारी कार्यालय सहायक पाचौं वडा सचिव 9867279581
जय नेपाल बानिया प्राविधिक सहायक पशु विकास 9847041807
मनोज न्यौपाने प्राविधिक सहायक कृषि ९८६१७११३७८
यम प्रसाद खनाल कार्यालय सहायक पाचौं शिक्षा
रेशम प्रसाद शर्मा सव इन्जिनियर पाचौं नक्शांकन sunwalresham@gmail.com ९८५७०४५४६०
मनोज बयाम्बु सव इन्जिनियर पाचौं भौतिक पूर्वाधार विकास (प्राविधिक) manojmagar199610@gmail.com 9847226843
सन्तोष खनाल सव इन्जिनियर पाचौं भौतिक पूर्वाधार विकास (प्राविधिक) santoshkhanal802@gmail.com 9844779053
कृष्ण बहादुर कार्की सव इन्जिनियर पाचौं भौतिक पूर्वाधार विकास (प्राविधिक) krish.karki550@gmail.com 9857077550
बिष्णु रायमाझी सव इन्जिनियर पाचौं भौतिक पूर्वाधार विकास (प्राविधिक) Rayamajhib9@gmail.com 9857046878
समिक्षा गुरुङ सव इन्जिनियर पाचौं भौतिक पूर्वाधार विकास (प्राविधिक) gurungsamikshya12@gmail 9844614288
भुपाल सिंह आले सव इन्जिनियर पाचौं भौतिक पूर्वाधार विकास (प्राविधिक) Bhupalale23@gmail.com ९८४५६७३७६१
दिपेश पराजुली सव इन्जिनियर पाचौं भौतिक पूर्वाधार विकास (प्राविधिक) dpaceparajuli@gmail.com 9867225456
मिथुन कुवर सव इन्जिनियर पाचौं प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम mithunkunwar9@gmail.com 9847388623
बन्धुराज पौडेल अ. स. इन्जिनियर चौथो न्यायीक समिति ९८४४७४३४२२
टंक प्रसाद कुँवर अ. स. इन्जिनियर चौथो नक्शांकन ९८५७०४५०९८
सागर राना अ. स. इन्जिनियर चौथो भौतिक पूर्वाधार विकास (प्राविधिक) sagar20166@gmail.com 9867820305
मोहम्मद समिर अलि हजाम सहायक लेखापाल राजश्व mdsamir2051@gmail.com 9866806223
उमेश गोतामे अ. स. इन्जिनियर चौथो भौतिक पूर्वाधार विकास (प्राविधिक) vnumeshgotame@gmail.com 9840970052
क्षितिज अर्याल अ. स. इन्जिनियर चौथो भौतिक पूर्वाधार विकास (प्राविधिक) Kshitiz.aryal111@gmail.com ९८०७४६६६१६
अग्निधर न्यौपाने कार्यालय सहायक चौथो वडा सचिव agnidharn@gmail.com ९८५७०४५२४५
राम प्रसाद पौडेल कार्यालय सहायक चौथो वडा सचिव ९८४७९२७८६१
अमरनाथ कंवर कार्यालय सहायक चौथो वडा सचिव ९८४७२०६६३५
भीमबहादुर चौधरी खरिदार वडा सचिव 9847420514
रेखा कुमारी गुरुङ कार्यालय सहायक चौथो वडा सचिव ९८५७०४६४७३
रिता ज्ञवाली कार्यालय सहायक चौथो वडा सचिव ९८४७५१३११२
सुरज पराजुली कार्यालय सहायक चौथो वडा सचिव ९८४४७३३९३१
कृष्ण बहादुर आले खरिदार वडा सचिव 9867110518
लक्ष्मी गैरे अमिन नक्शांकन 9867925935
मोहन प्रसाद पाण्डे कार्यालय सहायक चौथो जिन्सी उप शाखा ९८५७०२९१३९
मन्जु अर्याल खरिदार वडा सचिव ९८४७२९०६९०
लेखनाथ गौतम कम्प्युटर अपरेटर आर्थिक प्रशासन ९८५७०४५२३१
सुम्निमा पन्थी नगर बाल सहजकर्ता बालमैत्री सहजीकरण sumnima2007@gmail.com ९८४७०१७२११
दिपक तिवारी कार्यालय सहायक चौथो नगर निरीक्षण एवं शान्ति सुरक्षा ९८५७०४५३०३
प्रकाश काफ्ले अमिन नक्शांकन ९८५७०२५४४०
ओम बहादुर थापा कार्यालय सहायक चौथो ९८४७०१५०५४
दिपक चन्द्र पौडेल हलुका सवारी चालक
नवराज थापा कार्यालय सहयोगी ९८४७०६४४३२
कन्हैया प्रसाद थारु कार्यालय सहयोगी ९८११४७९९२१
सीता वि.क. कार्यालय सहयोगी ९८०७५६८५८४
मान बहादुर गुरुङ हलुका सवारी चालक ९८०७४८६२७६
चन्द्रिका यादव कार्यालय सहयोगी ९८१५४८८५४९
मित्रकला खराल कार्यालय सहयोगी ९८६७२११६९०
भवानी सापकोटा कार्यालय सहयोगी ९८०७५३६८९७
मेनुका थापा कार्यालय सहयोगी ९८०६९२४९९१
वासुदेव पराजुली कार्यालय सहयोगी ९८०४४९२५३६
शिव प्रसाद खनाल कार्यालय सहयोगी ९८१७४५१०५२